بهترین آنتی ویروس‌های سال ۲۰۲۰

10 ماه پیش

قبل از اینکه به معرفی این آنتی ویروس‌ها بپردازیم، لازم به ذکر است که پایین بودن قیمت خرید اشتراک سالیانه این نرم‌افزارها، به معنای پایین بودن کیفیت آن‌ها نیست.

آنتی ویروس Bitdefender

+ نسخه رایگان Bitdefender free

  اشتراک: ۱ ساله

  قیمت: ۵۹٫۹۹ دلار

  قیمت با ۶۰ درصد تخفیف: ۲۳٫۹۹ دلار .

البته نسخه رایگانش هم وجود دارد .

آنتی ویروس Bitdefender نه تنها به عنوان یکی از ارزان‌ترین آنتی ویروس‌های موجود، بلکه به عنوان یکی از بهترین‌ها در نظر گرفته می‌شود. نسخه Plus این آنتی ویروس دارای چندین ویژگی اضافه مانند VPN، Safepay، و چند لایه محافظتی می‌باشد، که موجب افزایش امنیت آن می‌شود. این نرم‌افزار، همواره در حال رصد دستگاه شما، جهت پیدا کردن بدافزار و الگوهای حملات سایبری است. در نتیجه در صورتی که خطری دستگاه و اطلاعات شما را تهدید کند، سریعت متوجه خواهید شد.

آنتی ویروس Norton

  اشتراک: ۱ ساله

 قیمت: ۵۹٫۹۹ دلار

 قیمت با ۶۷ درصد تخفیف: ۱۹٫۹۹ دلار

در لیست بهترین آنتی ویروس های ۲۰۲۰ در جهان ، آنتی ویروس Norton رتبه دوم را به خود اختصاص می‌دهد. شما می‌توانید از همه آنچه که از یک آنتی ویروس خوب انتظار دارید را تنها با پرداخت ۱۹٫۹۹ به مدت ۱ سال، بهره‌مند شوید. یکی از مزیت‌های اصلی این نرم‌افزار، امکان شناسایی حملات سایبری و سایت‌های فیشینگ و کلاه‌برداری است. شما می‌توانید با نظارت هوشمند این نرم‌افزار، از هرگونه کلاهبرداری اینترنتی ایمن باشید.

آنتی ویروس Webroot SecureAnywhere

  اشتراک: ۱ ساله

 قیمت:۳۹٫۹۹ دلار

 قیمت با ۵۰ درصد تخفیف: ۱۹٫۹۹ دلار

آنتی Webroot SecureAnywhere نه تنها به عنوان بهترین آنتی ویروس سال ۲۰۲۰ جهان شناخته می‌شود، بلکه به عنوان سریع‌ترین آنتی ویروس با قیمت بسیار مناسب نیز در نظر گرفته می‌شود. بنابراین اگر نگران افت سرعت سیستم که معمولاً هنگام استفاده از آنتی ویروس ایجاد می‌شود، هستید، می‌توانید با خیال راحت از این نرم‌افزار استفاده کنید.

آنتی ویروس Kaspersky

+ اموزش کرک kaspersky

  اشتراک: ۱ ساله

 قیمت: ۵۹٫۹۹ دلار

 قیمت با ۶۰ درصد تخفیف: ۲۳٫۹۹ دلار

با توجه به امکانات جدیدی که به محصولات Kaspersky در سال ۲۰۲۰ اضافه می‌شود، دور از انتظار نیست که این نرم‌افزار را در لیست بهترین آنتی ویروس های ۲۰۲۰ در جهان قرار داد. یکی از مواردی که باعث شده این نرم‌افزار به عنوان یکی از محبوب‌ترین‌ها در میان مردم تبدیل شود، استفاده آسان از آن می‌باشد. پس اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که تجربه زیادی در خصوص کار با کامپیوتر ندارید، خرید آنتی ویروس Kaspersky را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب Rezi

دیدگاه شما

بدون دیدگاه