یوبیسافت ادعا میکند بازی های واقعیت مجازی این شرکت سود آور خواهد بو

9 ماه پیش

یوبیسافت ادعا میکند بازی های واقعیت مجازی این شرکت سود آور خواهد بود. در ادامه با ما در نکست فور گیم همراه شوید تا نگاهی به این مورد بیاندازیم.

یوبیسافت به تازگی در تلاش است در تکنولوژی جدیدی که پا به صنعت بازی سازی نهاده پیش گام باشد.

ساعاتی قبل بود که شرکت کپکام اعلام کرد پشتیبانی از واقعیت مجازی در بازی دارای هزینه هایی برای شرکت سازنده می باشد اما به نظر می رسد شرکت یوبیسافت برای رد شدن از این مشکات و هزینه ها راه هایی دارد.

با ادعای یوبیسافت،  بازی های واقعیت مجازی این شرکت  سود آور خواهد شد

طبق صحبت های رئیس EMEA یوبیسافت الن کور با سایت gamesindustry از اشتیاق شرکت یوبیسافت برای پیشگام شدن در بازی ای واقعیت مجازی مطلع شدیم و آلن گفت که شرکت به دنبال طرراحی بازی هایی در سطح مشخص و بالایی برای سال اول  می باشد پس محدودیت هایی در سال اول نیز وجود خواهد داشت تا بازی ها به خوبی عرضه شوند.

به گفته آلن اولین بازی ای که برای این تکنولوژی عرضه میشود با این تکنولوژی همراه خواهد شد و در ذهن های مردم به عنوان اولین بازی عرضه شده از یوبیسافت برای این تکنولوژی باقی خواهد ماند و می توان تصور کرد که این بازی ها برای این که بیبن مردم محبوب شوند حداقل ۲ یا ۳ سال طول میکشد تا به عنوان یک کاتالوگ برای آینده واقعیت مجازی و یوبیسافت تبدیل شود.

آلن هم چنین در مورد اینکه کمپانی در حال حاظر بازی های کوچکتری را برای این دستگاه معرفی میکند نیز صحبت های کرد.

این کار یعنی معرفی بازی های کوچکتر نسبت به بازی های بزرگ دارای ریسک کمتری در این زمان برای شرکت می باشد و جایزه برای این بازیها موفقیت هایی بزرگتر برای ما به حساب می آید زیرا با محدودیت هایی رو به رو است و این برای ما بسیار مهم است که بدانیم و یاد بگیریم که چکونه این کار را با ریسک کم انجام دهیم و هم چنین در یابیم که محدودیت های واقعیت مجازی چیست و مردم از چه چیز هایی بیشتر لذت میبرند پس ما باید سرمایه گذاری کنیم اما نه به صورت عظیم و برای خلق فرانچایز های جدید و گیم پلی های جدید و ما اماده انفجار در بازار واقعیت مجازی خواهیم بود و به این امر باور داریم.

ارزیابی آلن کاملا بی پرده بود و نمی توان بی پروایی یوبیسافت برای پیشگاام شدن در این عرضه را سرزنش کرد.

در هر صورت تا به حال واقعیت مجازی تا به حال دستگاهی هیجان انگیز به نظر می رسد اما باید منتظر ماند و دید آیا این بازیها در زمان عرضه نیز میتواند موفق باشد؟ این در حالیست که یوبیسافت ادعا دارد بازی های واقعیت مجازی این شرکت سود آور می شود. نظر خود را با ما در میان بکذارید.

منبع

۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب mohammad

دیدگاه شما

بدون دیدگاه